Mobilny serwis nart jest bezsprzecznie wyjściem naprzeciw potrzebom całego rynku związanego z branżą narciarską. Doczekaliśmy czasów kiedy system wysyłki poprzez firmy kurierskie stał się czymś codziennym a pewne bariery zostały zatarte. Jeśli w Twoim regionie nie ma dobrego serwisu w dzisiejszych czasach możesz wysłać swój sprzęt nawet na drugą stronę kraju. Serwis nart z dostępny dla każdego to zupełnie nowa usługa ale za to jak bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach.

Jak działa mobilny serwis nart?

Wyślij swoje narty za pośrednictwem kuriera do ulubionego i sprawdzonego serwisu – nic prostrzego. Specjalnie przygotowany system rezerwacyjny w prosty sposób przeprowadzi cię przez proces zamówienia usługi. To ty wybierasz kiedy kurier ma zjawić się u Ciebie po sprzęt. Twoje zadanie to spakować narty do wysyłki. Nie masz odpowiedniego pudełka/kartonu? Spokojnie… w odpowiednim miejscu zaznacz na ile par nart opakowanie potrzebujesz a mobilny serwis ci je dostarczy. Zamów serwis mobilny.

Mobilny serwis nart

Jak przygotujemy Twoje narty?

Musisz wybrać jeden z pakietów serwisowych dostępnych w naszym cenniku. Nie ma obaw znajdziesz tam dokładny opis całego procesu obróbki.

Wychodzimy z propozycją serwisu maszynowego, który wbrew pozorom i opiniom to przyszłość w przygotowaniu nart. Nie ma możliwości aby ręka wykonała to tak precyzyjnie jak maszyna. Zapewne nie wiedziałeś, że serwis maszynowy to dłuższa żywotność Twojej narty.


Sprawdź również: