To nie jest przypadek, że to właśnie tutaj powstał najbardziej nowoczesny serwis narciarski w Polsce północnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy kolejną rzecz która odzwierciedla naszą pasję czyli narciarstwo. Jako cel postawiliśmy sobie rozwój i popularyzację tej dyscypliny w naszym województwie i udaje się to nam z powodzeniem. Od teraz nasza marka to nie tylko wyjazdy w Alpy i sklepy narciarskie, teraz to również serwis i to na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Po wielu spotkaniach, konferencjach oraz godzinach szkoleń zyskaliśmy pewność co do jakości i zdecydowaliśmy, że wiodącą marką w serwisie będzie WINTERSTEIGER, austryjacki producent najwyższej klasy maszyn do SERWISU oraz TUNINGU nart. 

Najbardziej zaawansowaną oraz długo wyczekiwaną maszyną w regionie jest automatyczna stacja serwisowa SCOUT, która:

  • dzięki inteligentnemu systemowi zmniejszonego usuwania materiału optymalizuje żywotność nart;
  • dzięki automatycznemu dostrajaniu prowadzi do uzyskania dokładnych kątów oraz gładkiej powierzchni krawędzi;
  • dzięki dyskom ceramicznym sprawi, że krawędzie będą ostre jak brzytwa;
  • założy strukturę wiodącej marki sprzętu lub wybraną;
  • zapamięta Twoje najlepsze ustawienia serwisowe aby twoja narta zawsze była zrobiona tak samo;

Jako pierwsi w Polsce północnej wprowadzamy do użytkowania maszynę do testowania sprawności wiązań narciarskich oraz ustawiania siły wypięcia wiązań SAFETRONIC. Komputerowa diagnostyka na stałe wchodzi w życie narciarza. Od teraz przed każdym sezonem dowiesz się czy twoje wiązania nadal zachowują optymalne właściwości, dodatkowo otrzymasz certyfikat stwierdzający brak przeciwskazań do używania. 

Działanie maszyny m. in. polega na komputerowym ustawieniu siły wypięcia wiązań do parametrów oraz stylu jazdy ridera. Dodatkowo maszyna wskazuje czy wiązania są sprawne czy jednak jazda na nich może okazać się ryzykowna. 

Maszyny firmy WINTERSTEIGER wykorzystywane są tylko w topowych serwisach renomowanych ośrodków narciarskich na całym świecie oraz przez najlepsze SKI TEAMY Z PUCHARU ŚWIATA.